Trafiłeś do profesjonalistów: RiRU.pl

Współpracuj z nami!

-my zajmiemy się wszystkim.

Produkcja i logistyka od A do Z.

Trafiłeś do profesjonalistów: RiRU.pl

Współpracuj z nami!

-my zajmiemy się wszystkim.

Produkcja i logistyka od A do Z.

Aktualności

 ___________________________________________________________

Koronawirus info

DOSTAWY SĄ REALIZOWANE BEZ ZMIAN – bezpiecznie i wygodnie! 

Bardzo często otrzymujemy od Państwa pytania dotyczące pracy naszego cateringu w trakcie pandemii. Otóż, miło nam poinformować, że wciąż pracujemy (zgodnie z wszelkimi wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa), a jednocześnie na bieżąco śledzimy najnowsze komunikaty i zalecenia rządu. W razie jakichkolwiek zmian w funkcjonowaniu naszej firmy, natychmiast damy Państwu o tym znać.

Jak przygotowaliśmy się do pracy w dobie koronawirusa?

  • Wszyscy nasi pracownicy z każdego z działów zostali gruntownie przeszkoleni do pracy w szczególnych warunkach sanitarnych.
  • Przed wejściem do pracy codziennie kontrolujemy temperaturę ciała pracowników, a w razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących stanu zdrowia, pracownicy są odsyłani do domu.
  • Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie i sprzęty, których używamy.
  • Pracownicy produkcji i logistyki pracują w maseczkach i rękawiczkach ochronnych.
  • Nasze samochody chłodnie są dezynfekowane przed każdym kursem, a kurierzy zawsze pracują w rękawiczkach i maseczkach i utrzymują bezpieczny dystans od osób trzecich.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania dotyczące pracy naszego cateringu dietetycznego, prosimy o kontakt.

___________________________________________________________

ZAPEWNIJ SOBIE STABILNOŚĆ i spokój we własnym biznesie

mamy 20 lat doświadczenia
KLIKNIJ i dowiedz się jak to działa!

Smacznie, skutecznie i profesjonalnie!

Zdrowe odżywianie i najnowsze dietetyczne trendy to pasja naszych kucharzy i dietetyków. Uwielbiamy spędzać czas w kuchni i mamy kilkuletnie doświadczenie w branży gastronomicznej.

Nasze kuchenne motto brzmi “zero nudy na talerzu”. Jesteśmy w 100% przekonani, że zdrowa i zbilansowana dieta nie oznacza ciągłego uczucia głodu i zadowalania się “listkiem sałaty” – wręcz przeciwnie! Kluczem do osiągnięcia celu są urozmaicone dania pełne ciekawych smaków, które przygotowano zgodnie z najnowszą wiedzą dietetyczną.

Odpowiednia dieta, zaraz obok aktywności fizycznej, jest filarem zdrowego stylu życia. Z wielką starannością wybieramy zaufanych dostawców, od których kupujemy w 100% naturalne składniki. Następnie przygotowujemy pyszne diety zbilansowane pod kątem kaloryczności i makroskładników, które każdego dnia trafiają prosto pod Państwa drzwi.

Wierzymy, że nasi Podopieczni zasługują na to, co najlepsze, a gotowanie to nasza pasja!