Trafiłeś do profesjonalistów: RiRU.pl

Współpracuj z nami!

-my zajmiemy się wszystkim.

Produkcja i logistyka od A do Z.

Trafiłeś do profesjonalistów: RiRU.pl

Współpracuj z nami!

-my zajmiemy się wszystkim.

Produkcja i logistyka od A do Z.

Dieta z efektem

  • Regularne spożywanie posiłków – jedzenie częściej, ale mniejszych porcji pomaga organizmowi w prawidłowym trawieniu. Pierwszy posiłek należy spożyć w ciągu godziny od przebudzenia, a ostatni najpóźniej na dwie godziny przed snem. Pozostałe posiłki dobrze jest rozplanować w równych odstępach czasu, np. co trzy godziny.
  • Woda jest kluczem do sukcesu – codziennie powinniśmy pić co najmniej 2 litry wody mineralnej. Dlaczego to takie ważne? Regularne przyjmowanie płynów poprawia trawienie i pomaga pozbyć się ataków wilczego głodu. Co można pić poza wodą? Polecamy niesłodzone herbatki ziołowe i owocowe. Pamiętaj o odstawieniu wszelkich słodzonych napojów oraz o zredukowaniu do minimum cukru używanego do słodzenia kawy i herbaty.
  • Bądź aktywny – największym sprzymierzeńcem diety jest regularne uprawianie sportu. Treningi poprawiają humor, pomagają spalić zbędną tkankę tłuszczową i uelastyczniają ciało.
  • Bądź wierny diecie – podjadanie pomiędzy posiłkami to jeden z największych grzechów osób odchudzających się. Nasze zestawy mają starannie wyliczoną ilość kalorii i składników odżywczych, dlatego wszelkie odstępstwa od diety mogą zaburzyć jej efektywność.

%

Zadowolonych klientów

ZAPEWNIJ SOBIE STABILNOŚĆ i spokój we własnym biznesie

mamy 20 lat doświadczenia
KLIKNIJ i dowiedz się jak to działa!