Trafiłeś do profesjonalistów: RiRU.pl

Współpracuj z nami!

-my zajmiemy się wszystkim.

Produkcja i logistyka od A do Z.

Trafiłeś do profesjonalistów: proCATERING.pl

Współpracuj z nami!

-my zajmiemy się wszystkim.

Produkcja i logistyka DIET od A do Z.

Diety do wyboru

Właściwie dobrana dieta to klucz do zdrowia i dobrego samopoczucia. Odpowiednio dobrane składniki i kompozycje smakowe sprawiają, że menu osoby będącej na diecie może być bardzo smaczne, urozmaicone i pełne ciekawych dań.

Prawidłowo ułożony program dietetyczny może zawierać nawet słodkie fit desery oraz zdrowe wersje popularnych dań typu fast food. Naszym celem jest udowodnienie, że zbilansowana dieta może być naprawdę smaczna, po to, aby zdrowe nawyki zostały z Państwem na dłużej.

Dobra dieta to nie tylko gwarancja świetnej sylwetki, ale także obietnica świetnego samopoczucia i szybkiej regeneracji nawet po intensywnym treningu.

ZBILANSOWANA

WEGETARIAŃSKA

OBNIŻONY ŁADUNEK

HASHIMOTO

SPORT

WEGAŃSKA

DIABETYK

KETOGENICZNA

KETOGENICZNA

NO GLUTEN

MONTIGNAC

WARZYWNO-OWOCOWA

NO LACTO

NO GLUTEN & LACTO

SOKOWA

INNE

ZAPEWNIJ SOBIE STABILNOŚĆ i spokój we własnym biznesie

mamy 20 lat doświadczenia
KLIKNIJ i dowiedz się jak to działa!

Smacznie, skutecznie i profesjonalnie!

Zdrowe odżywianie i najnowsze dietetyczne trendy to pasja naszych kucharzy i dietetyków. Uwielbiamy spędzać czas w kuchni i mamy kilkuletnie doświadczenie w branży gastronomicznej.

Nasze kuchenne motto brzmi “zero nudy na talerzu”. Jesteśmy w 100% przekonani, że zdrowa i zbilansowana dieta nie oznacza ciągłego uczucia głodu i zadowalania się “listkiem sałaty” – wręcz przeciwnie! Kluczem do osiągnięcia celu są urozmaicone dania pełne ciekawych smaków, które przygotowano zgodnie z najnowszą wiedzą dietetyczną.

Odpowiednia dieta, zaraz obok aktywności fizycznej, jest filarem zdrowego stylu życia. Z wielką starannością wybieramy zaufanych dostawców, od których kupujemy w 100% naturalne składniki. Następnie przygotowujemy pyszne diety zbilansowane pod kątem kaloryczności i makroskładników, które każdego dnia trafiają prosto pod Państwa drzwi.

Wierzymy, że nasi Podopieczni zasługują na to, co najlepsze, a gotowanie to nasza pasja!