Trafiłeś do profesjonalistów: RiRU.pl

Współpracuj z nami!

-my zajmiemy się wszystkim.

Produkcja i logistyka od A do Z.

Trafiłeś do profesjonalistów: RiRU.pl

Współpracuj z nami!

-my zajmiemy się wszystkim.

Produkcja i logistyka od A do Z.

HASHIMOTO

Propozycja dla osób mierzących się z chorobami tarczycy, w tym także Hashimoto. Dieta eliminuje soję i warzywa krzyżowe oraz dodatkowo bazuje wyłącznie na posiłkach o obniżonym ładunku glikemicznym. Menu jest ułożone tak, aby pomimo kilku istotnych wykluczeń, nie stracić bogactwa smaku w potrawach. Naszym celem jest dostarczanie Wam takich posiłków, abyście nie czuli, że „.jesteście na diecie”.

Hashimoto a dieta – kluczem do dobrej kondycji zdrowotnej każdego z nas jest zdrowy styl życia. Przy Hashimoto właściwie skomponowana dieta powinna dostarczać wszelkich składników odżywczych, które są niezbędne do syntezy hormonów tarczycy i jednocześnie powinna wykluczać składniki, które ten proces zaburzają. W naszej diecie przygotowaliśmy dla Was m.in. pełnowartościowe białko, węglowodany z niskim ŁG i takie mikroelementy jak jod, selen, cynk i witamina D.

%

Zadowolonych klientów

ZBILANSOWANA

WEGETARIAŃSKA

OBNIŻONY ŁADUNEK

HASHIMOTO

SPORT

WEGAŃSKA

DIABETYK

KETOGENICZNA

KETOGENICZNA

NO GLUTEN

MONTIGNAC

WARZYWNO-OWOCOWA

NO LACTO

NO GLUTEN & LACTO

SOKOWA

INNE

ZAPEWNIJ SOBIE STABILNOŚĆ i spokój we własnym biznesie

mamy 20 lat doświadczenia
KLIKNIJ i dowiedz się jak to działa!

Smacznie, skutecznie i profesjonalnie!

Zdrowe odżywianie i najnowsze dietetyczne trendy to pasja naszych kucharzy i dietetyków. Uwielbiamy spędzać czas w kuchni i mamy kilkuletnie doświadczenie w branży gastronomicznej.

Nasze kuchenne motto brzmi “zero nudy na talerzu”. Jesteśmy w 100% przekonani, że zdrowa i zbilansowana dieta nie oznacza ciągłego uczucia głodu i zadowalania się “listkiem sałaty” – wręcz przeciwnie! Kluczem do osiągnięcia celu są urozmaicone dania pełne ciekawych smaków, które przygotowano zgodnie z najnowszą wiedzą dietetyczną.

Odpowiednia dieta, zaraz obok aktywności fizycznej, jest filarem zdrowego stylu życia. Z wielką starannością wybieramy zaufanych dostawców, od których kupujemy w 100% naturalne składniki. Następnie przygotowujemy pyszne diety zbilansowane pod kątem kaloryczności i makroskładników, które każdego dnia trafiają prosto pod Państwa drzwi.

Wierzymy, że nasi Podopieczni zasługują na to, co najlepsze, a gotowanie to nasza pasja!