Trafiłeś do profesjonalistów: RiRU.pl

Współpracuj z nami!

-my zajmiemy się wszystkim.

Produkcja i logistyka od A do Z.

Trafiłeś do profesjonalistów: RiRU.pl

Współpracuj z nami!

-my zajmiemy się wszystkim.

Produkcja i logistyka od A do Z.

Jak dopasować dietę?

Nasze programy dietetyczne bazują na świeżych i w 100% naturalnych składnikach. Wykluczyliśmy to, co niezdrowe – cukier i smażone dania. Jeśli w naszym menu pojawiają się fit desery – są one słodzone erytrolem, czyli słodzikiem, który jest bezpieczny dla diabetyków i nie powoduje dolegliwości żołądkowych. Chcemy, aby każda z naszych diet była nie tylko właściwie skomponowana, ale także ciekawa i smaczna

Jak wybrać dietę dla siebie? Najbardziej uniwersalnym wariantem z naszej oferty jest dieta zbilansowana. Jeśli więc nie masz szczególnych zaleceń od lekarza czy dietetyka, ale chciałbyś stosować smaczną i zdrową dietę na co dzień, to będzie opcja odpowiednia dla Ciebie. Kolejną naszą propozycją jest dieta wegetariańska, którą przygotowaliśmy w opcji z rybami lub z ich wykluczeniem. Jeśli chcesz wyeliminować wszelkie produkty pochodzenia zwierzęcego, właściwym rozwiązaniem będzie dieta wegańska. Dla tych, którzy chcą ustabilizować poziom cukru we krwi przygotowaliśmy dietę z obniżonym ładunkiem glikemicznym. W naszej ofercie znajdują się także diety z wykluczeniem glutenu lub laktozy oraz dieta Hashimoto, która łączy oba wykluczenia, zakłada obniżony ładunek glikemiczny. i dodatkowo eliminuje soję.

Sprawdź także dietę ketogeniczną, która zakłada wysoką zawartość tłuszczów. Jej celem jest wprowadzenie organizmu w stan ketozy i ostatecznie doprowadzenie do sytuacji, w której organizm zaczyna jako źródło energii wykorzystywać tkankę tłuszczową. Jeśli szukasz opcji oczyszczającej, warto skorzystać z diety Dąbrowskiej, która bazuje na wybranych warzywach i owocach i nie przekracza 800 kcal dziennie.

%

Zadowolonych klientów

ZAPEWNIJ SOBIE STABILNOŚĆ i spokój we własnym biznesie

mamy 20 lat doświadczenia
KLIKNIJ i dowiedz się jak to działa!

Smacznie, skutecznie i profesjonalnie!

Zdrowe odżywianie i najnowsze dietetyczne trendy to pasja naszych kucharzy i dietetyków. Uwielbiamy spędzać czas w kuchni i mamy kilkuletnie doświadczenie w branży gastronomicznej.

Nasze kuchenne motto brzmi “zero nudy na talerzu”. Jesteśmy w 100% przekonani, że zdrowa i zbilansowana dieta nie oznacza ciągłego uczucia głodu i zadowalania się “listkiem sałaty” – wręcz przeciwnie! Kluczem do osiągnięcia celu są urozmaicone dania pełne ciekawych smaków, które przygotowano zgodnie z najnowszą wiedzą dietetyczną.

Odpowiednia dieta, zaraz obok aktywności fizycznej, jest filarem zdrowego stylu życia. Z wielką starannością wybieramy zaufanych dostawców, od których kupujemy w 100% naturalne składniki. Następnie przygotowujemy pyszne diety zbilansowane pod kątem kaloryczności i makroskładników, które każdego dnia trafiają prosto pod Państwa drzwi.

Wierzymy, że nasi Podopieczni zasługują na to, co najlepsze, a gotowanie to nasza pasja!