Trafiłeś do profesjonalistów: RiRU.pl

Współpracuj z nami!

-my zajmiemy się wszystkim.

Produkcja i logistyka od A do Z.

Trafiłeś do profesjonalistów: RiRU.pl

Współpracuj z nami!

-my zajmiemy się wszystkim.

Produkcja i logistyka od A do Z.

Jak to działa?

 

Każdego dnia do określonej godziny przesyłasz do nas plik z pełnym zamówieniem i kompletem wymaganych informacji a nasza produkcja do określonej godziny przygotuje wszystkie zestawy. Następnie zakontraktowana logistyka (nasza lub twoja) odbiera paczki i dostarcza je do klientów.

Proste? TAK!

Oczywiście zanim ta machina zacznie dobrze działać należy ustalić szereg szczegółów oraz standardów a w tej kwestii pomogą ci nasi specjaliści.
Dzięki ogromnemu doświadczeniu którym dysponujemy pomożemy ci “płynnie” przejść z produkcji własnej na naszą.

Jeśli znasz już taką formę prowadzenia działalności i obecnie współpracujesz z innym producentem diet koniecznie sprawdź naszą ofertę. Charakteryzuje nas wysoki standard i PROFESJONALIZM. Dysponujemy profesjonalną halą, szeregiem certyfikatów oraz pozwoleń a nasz personel jest stale szkolony. Czy producent twoich diet może się tym pochwalić?

różnorodność posiłków, ponieważ wierzymy, że urozmaicone menu pełne smaku jest w stanie przekonać naszych podopiecznych do wytrwałości w diecie. Dlatego właśnie w naszym menu poszczególne zestawy posiłków nie powtarzają się zbyt często, zero nudy na talerzu!

%

Zadowolonych klientów

Dlaczego powinieneś wybrać właśnie nas?

Zdrowe odżywianie i najnowsze dietetyczne trendy to pasja naszych kucharzy i dietetyków. Uwielbiamy spędzać czas w kuchni i mamy kilkuletnie doświadczenie w branży gastronomicznej.

Nasze kuchenne motto brzmi „zero nudy na talerzu”. Jesteśmy w 100% przekonani, że zdrowa i zbilansowana dieta nie oznacza ciągłego uczucia głodu i zadowalania się „listkiem sałaty” – wręcz przeciwnie! Kluczem do osiągnięcia celu są urozmaicone dania pełne ciekawych smaków, które przygotowano zgodnie z najnowszą wiedzą dietetyczną.

Wierzymy, że nasi Podopieczni zasługują na to, co najlepsze, a gotowanie to nasza pasja!

ZAPEWNIJ SOBIE STABILNOŚĆ i spokój we własnym biznesie

mamy 20 lat doświadczenia
KLIKNIJ i dowiedz się jak to działa!