Trafiłeś do profesjonalistów: RiRU.pl

Współpracuj z nami!

-my zajmiemy się wszystkim.

Produkcja i logistyka od A do Z.

Trafiłeś do profesjonalistów: RiRU.pl

Współpracuj z nami!

-my zajmiemy się wszystkim.

Produkcja i logistyka od A do Z.

Logistyka

Współpracujemy z największą w Polsce firmą specjalizującą się w transporcie chłodniczym diet -wspólnie jesteśmy w stanie dostarczyć twoje diety do kilku tysięcy lokalizacji na terenie całego kraju.
 

Nasze zestawy posiłków od razu po przygotowaniu są pakowane do atestowanych pojemników, szczelnie zamykane i przepakowywane do profesjonalnych samochodów chłodni. Następnie nasi kierowcy rozwożą pyszne zestawy dań do ponad 1500 różnych lokalizacji.

Dostawy diet są realizowane od poniedziałku do soboty w godz. 0.00-8.00 rano (można nam przekazać klucz do klatki schodowej lub kod do domofonu, aby dostawy były realizowane bez konieczności budzenia Państwa). Przy zamówieniu diety także na weekendy, dwa różne zestawy weekendowe otrzymują Państwo w sobotę rano.

O szczegóły pytaj naszych konsultantów.

ZAPEWNIJ SOBIE STABILNOŚĆ i spokój we własnym biznesie

mamy 20 lat doświadczenia
KLIKNIJ i dowiedz się jak to działa!

Smacznie, skutecznie i profesjonalnie!

Zdrowe odżywianie i najnowsze dietetyczne trendy to pasja naszych kucharzy i dietetyków. Uwielbiamy spędzać czas w kuchni i mamy kilkuletnie doświadczenie w branży gastronomicznej.

Nasze kuchenne motto brzmi “zero nudy na talerzu”. Jesteśmy w 100% przekonani, że zdrowa i zbilansowana dieta nie oznacza ciągłego uczucia głodu i zadowalania się “listkiem sałaty” – wręcz przeciwnie! Kluczem do osiągnięcia celu są urozmaicone dania pełne ciekawych smaków, które przygotowano zgodnie z najnowszą wiedzą dietetyczną.

Odpowiednia dieta, zaraz obok aktywności fizycznej, jest filarem zdrowego stylu życia. Z wielką starannością wybieramy zaufanych dostawców, od których kupujemy w 100% naturalne składniki. Następnie przygotowujemy pyszne diety zbilansowane pod kątem kaloryczności i makroskładników, które każdego dnia trafiają prosto pod Państwa drzwi.

Wierzymy, że nasi Podopieczni zasługują na to, co najlepsze, a gotowanie to nasza pasja!