Trafiłeś do profesjonalistów: RiRU.pl

Współpracuj z nami!

-my zajmiemy się wszystkim.

Produkcja i logistyka od A do Z.

Trafiłeś do profesjonalistów: RiRU.pl

Współpracuj z nami!

-my zajmiemy się wszystkim.

Produkcja i logistyka od A do Z.

O nas

  • Naszą domeną są Diety Pudełkowe, których to produkcją zajmujemy się od ponad 10lat. Jednakże ze względu na nasze 20letnie doświadczenie w gastronomii i ogromne zaplecze techniczne -oferujemy również gotowe dania obiadowe, słodkie i słone przekąski, sałatki, koktajle i kanapki, a wszystko to z dbałością o doskonały smak, wysoką jakość i świeżość.

    Wszystkie produkowane posiłki są przygotowywane wyłącznie ze świeżych i sprawdzonych składników oraz pakowane w atmosferze ochronnej, bez dodatku konserwantów, barwników czy ulepszaczy smaku, dzięki czemu nasze dania są smaczne, bogate w składniki odżywcze i przede wszystkim zdrowe.

 

%

Zadowolonych klientów

%

Zadowolonych klientów

Jesteśmy PROFESJONALISTAMI.

  • System HACCP, którego jesteśmy partnerami, jest gwarancją bezpieczeństwa i jakości dostarczanych posiłków. Przygotowywane przez nas dania są przygotowywane zgodnie z najwyższymi standardami higieny i składają się ze 100% naturalnych składników.
  • W naszej ofercie znajduje się wiele zróżnicowanych wariantów diet, spośród których każdy znajdzie odpowiedni program dla siebie. Mamy zestawy posiłków dla odchudzających się, dla aktywnych fizycznie oraz dla tych, którzy ze względów zdrowotnych muszą wyeliminować z diety poszczególne składniki.

 

  • Każdy program żywieniowy został starannie przygotowany przez dietetyka z wieloletnim doświadczeniem. Nasza ekipa codziennie czuwa nad tym, aby każdego dnia w Twoim zestawie pojawiła się właściwa dawka kalorii i składników odżywczych.
  • Opakowania, których używamy do pakowania diet są bardziej ekologiczne niż wydaje się to na pierwszy rzut oka. Wystarczy umyć pudełko i wrzucić do właściwego pojemnika na śmieci, a pudełko zostanie ponownie przetworzone i wykorzystane.
  • Wierzymy, że kluczem do wytrwałości i konsekwencji w zdrowym odżywianiu jest różnorodność na talerzu – układamy nasze menu tak, żeby uniknąć ciągłego powtarzania się poszczególnych zestawów dań. Zdrowa dieta to także taka, na której możemy nadal delektować się smakiem wszystkich posiłków.

ZAPEWNIJ SOBIE STABILNOŚĆ i spokój we własnym biznesie

mamy 20 lat doświadczenia
KLIKNIJ i dowiedz się jak to działa!