Trafiłeś do profesjonalistów: RiRU.pl

Współpracuj z nami!

-my zajmiemy się wszystkim.

Produkcja i logistyka od A do Z.

Trafiłeś do profesjonalistów: RiRU.pl

Współpracuj z nami!

-my zajmiemy się wszystkim.

Produkcja i logistyka od A do Z.

Płatność

Warunkiem realizacji diety jest uprzednie dokonanie płatności za zamówienie. Prosimy o wykonanie płatności przed startem diety. Jeśli składają Państwo zamówienie przez formularz na naszej stronie internetowej, mają Państwo do wyboru dwie formy płatności:

  • Przelew tradycyjny;
  • Przelew za pośrednictwem Przelewy24.

Sugerujemy najbezpieczniejszą formę zapłaty – przelew tradycyjny. Prosimy o podesłanie potwierdzenia wpłaty drogą mailową (na adres zamowienia@PROFESJONALNAdieta.pl) nie później niż na dwa dni robocze przed startem diety.

odbiorca: PROFESJONALNAdieta

tytuł: “imię i nazwisko, adres dostawy, kaloryczność i rodzaj diety”

nr rachunku mBank: 29 1140 2004 0000 3302 8106 8252

ZAPEWNIJ SOBIE STABILNOŚĆ i spokój we własnym biznesie

mamy 20 lat doświadczenia
KLIKNIJ i dowiedz się jak to działa!

Smacznie, skutecznie i profesjonalnie!

Zdrowe odżywianie i najnowsze dietetyczne trendy to pasja naszych kucharzy i dietetyków. Uwielbiamy spędzać czas w kuchni i mamy kilkuletnie doświadczenie w branży gastronomicznej.

Nasze kuchenne motto brzmi “zero nudy na talerzu”. Jesteśmy w 100% przekonani, że zdrowa i zbilansowana dieta nie oznacza ciągłego uczucia głodu i zadowalania się “listkiem sałaty” – wręcz przeciwnie! Kluczem do osiągnięcia celu są urozmaicone dania pełne ciekawych smaków, które przygotowano zgodnie z najnowszą wiedzą dietetyczną.

Odpowiednia dieta, zaraz obok aktywności fizycznej, jest filarem zdrowego stylu życia. Z wielką starannością wybieramy zaufanych dostawców, od których kupujemy w 100% naturalne składniki. Następnie przygotowujemy pyszne diety zbilansowane pod kątem kaloryczności i makroskładników, które każdego dnia trafiają prosto pod Państwa drzwi.

Wierzymy, że nasi Podopieczni zasługują na to, co najlepsze, a gotowanie to nasza pasja!