Trafiłeś do profesjonalistów: RiRU.pl

Współpracuj z nami!

-my zajmiemy się wszystkim.

Produkcja i logistyka od A do Z.

Trafiłeś do profesjonalistów: RiRU.pl

Współpracuj z nami!

-my zajmiemy się wszystkim.

Produkcja i logistyka od A do Z.

Wegańska

Dieta wykluczająca wszelkie produkty pochodzenia zwierzęcego (mięso, ryby, jaja, nabiał, miód). Menu bazuje na produktach wysokiej jakości od zaufanych sprzedawców – warzywach, strączkach, zbożach, owocach i orzechach. Tradycyjne produkty pochodzenia zwierzęcego zastępujemy wegańskimi alternatywami – np. mleko zastępujemy smacznymi napojami roślinnymi, a zwyczajny ser roślinnymi odpowiednikami. Jeśli w naszym menu widnieje miód – to tylko sztuczny, może się pojawić także mozzarella, jednak na podpuszczce mikrobiologicznej.

Dlaczego warto spróbować tej diety? Właściwie skomponowana dieta wegańska w pełni pokrywa zapotrzebowanie na wszelkie składniki odżywcze. Eliminacja produktów odzwierzęcych, w tym niezdrowych tłuszczów, pozytywnie wpłynie na kondycję układu krążenia. Dodatkowym i najważniejszym argumentem, dla którego warto wybrać tę dietę są względy etyczne.

%

Zadowolonych klientów

ZBILANSOWANA

WEGETARIAŃSKA

OBNIŻONY ŁADUNEK

HASHIMOTO

SPORT

WEGAŃSKA

DIABETYK

KETOGENICZNA

KETOGENICZNA

NO GLUTEN

MONTIGNAC

WARZYWNO-OWOCOWA

NO LACTO

NO GLUTEN & LACTO

SOKOWA

INNE

ZAPEWNIJ SOBIE STABILNOŚĆ i spokój we własnym biznesie

mamy 20 lat doświadczenia
KLIKNIJ i dowiedz się jak to działa!

Smacznie, skutecznie i profesjonalnie!

Zdrowe odżywianie i najnowsze dietetyczne trendy to pasja naszych kucharzy i dietetyków. Uwielbiamy spędzać czas w kuchni i mamy kilkuletnie doświadczenie w branży gastronomicznej.

Nasze kuchenne motto brzmi “zero nudy na talerzu”. Jesteśmy w 100% przekonani, że zdrowa i zbilansowana dieta nie oznacza ciągłego uczucia głodu i zadowalania się “listkiem sałaty” – wręcz przeciwnie! Kluczem do osiągnięcia celu są urozmaicone dania pełne ciekawych smaków, które przygotowano zgodnie z najnowszą wiedzą dietetyczną.

Odpowiednia dieta, zaraz obok aktywności fizycznej, jest filarem zdrowego stylu życia. Z wielką starannością wybieramy zaufanych dostawców, od których kupujemy w 100% naturalne składniki. Następnie przygotowujemy pyszne diety zbilansowane pod kątem kaloryczności i makroskładników, które każdego dnia trafiają prosto pod Państwa drzwi.

Wierzymy, że nasi Podopieczni zasługują na to, co najlepsze, a gotowanie to nasza pasja!